"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Rusaci jsem blazni aneb dalsi manici na obzoru

19. dubna 2009 v 16:24 | K.O.zlik |  Klany a Sekty
Děsivý rituál přinášet lidské oběti se vrací - docela trapnej titulek :D


Dívky nejprve ubodali, jejich těla rozřezali na kusy, maso opekli na ohni a snědli. Nejde o scénář k hororovému filmu, ale o skutečnou událost, která se v létě odehrála v Rusku.

Děsivý případ potvrdil, že rituální vraždy se neodehrávají jen v tradičních komunitách kdesi na okraji civilizace, ale i v moderních společnostech.Satan mi pomůže uniknout odpovědnosti
Ruský mladík, účastník rituální vraždy


Popsaný zločin se odehrál v Jaroslavljské oblasti severně od Moskvy. Skupinka mladíků hlásících se k satanismu opila ve venkovském domě tři dívky a jednoho chlapce ve věku od 16 a 17 let, kteří se zřejmě o tento kult také zajímali.

Satanisté je pak vlákali do lesa, kde jednoho po druhém za čtení modliteb ubodali. Těla rozřezali, upekli na ohni a částečně zkonzumovali. Obětem prý zasadili nožem 666 ran - tato číslice označuje ďábla. "Satan mi pomůže uniknout odpovědnosti. Přinesl jsem mu mnoho obětí," řekl jeden z vrahů.
Problémy v Americe i Africe

V Sioux City v americkém státě Iowa proběhl soud s šestadvacetiletým mužem, obžalovaným z vraždy dvou nevlastních dcer (osm a deset let). Obě byly pobodány a uškrceny. Těsně po zatčení viník policii řekl, že dívky zemřely během "neúspěšného zaříkávání" a že ho řídila indická bohyně Kálí, která je lidově spojována se smrtí.

Kolumbie zase řeší problém s rituálními sebevraždami. Předseda soudcovské asociace ve městě Pereira na západě země loni upozornil, že takto ukončilo za poslední měsíce dobrovolně vlastní život již několik nezletilých.

Většina z nich si podřezala žíly, jeden čtrnáctiletý chlapec se oběsil a zanechal dopis, ve kterém vyjádřil touhu setkat se s jakousi Nejvyšší bytostí. V pozadí těchto činů jsou vlivy satanistických sekt, které úspěšně infiltrují do vzdělávacího systému a snaží se získávat nové stoupence.

Loni v srpnu vraždil ve jménu satana na střední škole v jihoafrickém Krugersdorpu patnáctiletý chlapec. Pomaloval si černou barvou obličej, vzal si tři meče a zabil svého 16letého spolužáka, dalšího chlapce spolu se dvěma spolupachteli těžce zranil. Policii řekl, že mu to vše přikázal sám satan.


Dalsi podobny clanek naleznete ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SKinqyyyyy SKinqyyyyy | 25. června 2009 v 16:29 | Reagovat

Mno jasan pis hluposti...radej napis o 10 zakladny slovach...no to ani nevis co je co vole..

2 LaDy LáRy FáRy LaDy LáRy FáRy | Web | 5. července 2009 v 20:33 | Reagovat

prosím potřebuji rychle pomoct! smí se vyvolat drákula? prosím rychle budeš má jediná záchrana! rychle please je to nutné!! děkuji zlato

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama