"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Kurt Cobain a choroby

28. dubna 2008 v 17:01 | K.O.zlik |  Nirvana
Tak po skoro násilném donucení jsme něco dávám!!!!!

Kurt od dětství trpěl hyperaktivitou bouchal hlavou o zdi, nebo běhal po dvoře v Aberdeenu, nic ho nebavilo dlouho, Na televizi se skoro nedíval, do hodin kytary chodil jen týden (dal přednost hraní doma), chtěl být kaskadér, z domu povytahoval všechny peřiny a ze střechy do nich skákal na kole. Nesměl jíst cukr ani věci, které obsahují červené barvivo. Dále ho provázel chronický kašel, tedy bronchitida, kvůli které ztrácel hlas a odpadávaly koncerty, užíval proti ní třešňový sirup. A ritalin na zklidnění hyperaktivity. Od mládí měl lehkou skoliózu , která přerostla v těžkou, díky hraní na elektickou kytaru a přespávání v autě nebo v kartonové krabici od ledničky.
Skolióza je pokřivení páteře, Kurt kvůli tomu trpěl hroznými bolestmi a často prozvracel celé dny. Totiž obratel tlačil na nerv od žaludku, což způsobovalo hrozné bolesti, při sebemenším soustu jídla. Kurt jednu dobu, chtěl dokonce spáchat sebevraždu, ale přemýšlel o tom a řekl: "Jestli někdy spáchám sebevraždu, tak to nebude kvůli nějaké zasrané nemoci!" Již v mládí jeho matka vyhledala mnoho lékařů, ale žádný si nevěděl rady. Kurt se časem stal rockovou hvězdou, kterou být nikdy nechtěl. To mu přineslo hodně peněz, navštívil mnoho specialistů na světě, ale maximálně mu předepsali léky, které pomáhaly, nepatrně. Zjistil, že heroin tiší bolesti, začala tedy válka heroin-bolest. Rozhodl se pro heroin.
Byl si vědom, že časem bude závislý........... Kurt se bál, že ho bůh potrestá za jeho špatné činy tím, že se mu narodí dítě s ploutvemi. Říká se tomu Teratofóbie, byl štastný, když na ultrazvuku viděl Frances, která se vyvýjí normálně. Neustále se vyptával doktroů, jestly je v pořádku! Svou dceru miloval nadevše a slíbil, že když se jí něco stane, zabije se! Nebo když někdo ublíží jí, tak ho vlasnoručně zabije. Ještě měl Agorofóbii, tj. strach z velkých prostranství a z mnoha lidí. Když vystupovali později v arénách a stadionech, pro desítky tisíc lidí, byl z toho velmi zničený. Důkazem je , jak se Kurt nechá dovést na pódium na vozíku, davy mlčí, a Kurt skočí po kytaře a spustí to.

zdroj: supermusic.sk

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MissHaslerka MissHaslerka | Web | 14. května 2009 v 15:31 | Reagovat

Konečně pravdivej článek tyo :)

2 Starlene Starlene | 9. června 2009 v 13:40 | Reagovat

Nu, co dodat, je tomu tak.

3 famewhore famewhore | 21. srpna 2014 v 8:15 | Reagovat

Lepší shořet než vyhasnout? Co třeba zazářit s náušnicemi s podobenkou nesmrtelného Kurta Cobaina?

http://lovemusic.cz/produkt/3778-trsatkove-nausnice-kurt-cobain/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama