"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Omg práce 3

5. srpna 2006 v 12:50 | K.O.zlik |  Deníček nebo jiné
Další obsáhlejší popis už třetíhi dne na stavbě

Třetí den 4.8.06
Ráno jak stvořený pro práci, krásně prší a všude je tma!!! Komu by se to nelíbilo, že?

"Chčije a chčije" a já se z minula nepoučil a vykašlal jsem se na pláštěnku nebo co to je a vzal jsem si takovou hodně starou tenkou prej nepromokavou bundu!! Kam se na mě bezdomovci hrabou....

První hodina byla jen flákání!!! Díky za to!!! Pak jsme se zas prošli a zbírali odbad!! A čekala nás hromada bordelu, pak přišel vedoucí a Martin (kámoš co je tam se mnou) šel někam do "kelu" (pryč)!
Tak jsem to celý odřel sám, nakonec jsem se na to vysral po mě tam zbyli další 2 menší hromady, ale to jsem nechal na cikánech co tam kopali!!!!

Pomalu si zas nakládám kolečko hlínou, dlaždicema, zdivem atd.. a přišel vedoucí (pračlověk=bratránek), že potřebuje, abych šel pomoc truhlářům!! Ale zas je najít to bylo na 30min ty lidi tam zatím tolik neznám!!! Pak jsem je našel a vůbec nevěděli co mám dělat, což mi ani nevadilo!! Nakonec jsem šel odnášet dřeva od novejch základů u jedné stěny!!

Skoro po skončení prácičky pro tesaře,se vrátil bratránek a šel jsem na střechu tahat kolečka s betonem, aby se zedníci nenadřeli, A CO JÁ!!! To jsem dělat nerad a dělat to 2 a půl hoďky to už jsem měl ruce skoro na zemi a připadal jsem si jako mlok ve Foglarově "Válce s Mloky"!
Jinak bych chtěl podotknout, že zrovna vejšky nevyhledávám a vůbec mě to nedělá dobře!!

Ale bylo to docela v poho!!! "Co asi dělal Martin jsem si pomyslel" samozřejmě, že howno ze střechy jsem měl hezkej pohled a seskok dolů by určo nebolel!!!! Pak jsem viděl Martin jak si hraje se dřevem, který těžko unese!! Tak jsem ho přesvědčil, aby mi pomohl, když je bratránek pryč!!

Rychle bylo hotova a jeli jsme si nakoupit nějaké jídlo na oběd!! Hlad jsme moc neměli takže jsme měli jen chipsy a nějaké sušenky!! Pak jsme celou přestávku kecali o dostali jsme se k tomu, že mám dnes 17. narozky(tedy 4.8.06)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD (píšu s dením zpoždením)


Odpoledne
jsme nosili dřevo co je shodili truhláři ze střechy!!! Sice jsme si dělali často přestávky, ale moc práce škodí!!!! Poslední hodina utekla pomalu i rychle!! Co pak, když se bratránek dověděl, že mám narozky, tak jsme se u něj doma stavila! Potkal jsem tam i jeho bratra na kompu, kde asi jinde! :-D Nejdřív jsme pokecali a pak vyndali citrón, sůl a tequilu silver (zlatá se pije se skořicí a pomerančem) a už do nás padali jedna, druhá a třetí pak přišla teta a raději jsme jeli tedé né kvůli ní!!!!! Ale čas nás táhnul jinak!!!

Doma jsem dostal od rodičů nějaký žrádlo a 1,5kg čokolády :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Od bratra (22) co večer odjel na turisťák od Ukrajiny a Slovenska 500,- což se hodí!!! Budu si muset koupit malej mp3 přehrávač, páč diskmen je moc velkej :-DDD!!!!!!!!!!!

Dále to raději vyprávět nebudu!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama