"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Omg práce 2

4. srpna 2006 v 18:46 | K.O.zlik |  Deníček nebo jiné
No další stručný popisek druhého dne

Druhý den 3.8.06
Krom krásného stávání se nic nedělo jen, že byla zima jak ......................!

Přijeli jsme a co se něděje začalo "chcát" (jak jinak to říci) a samozřejmě jsem si ráno vyndal nepromokavý plášt do práce!! Tak jsme šli makat dovnitř zas stejná a zbytečná práce jako minule!!! Čas se krátil pomalu a moji nový kamarádi pan "smeták" a děda "kolečko" a bratranec "lopata"!!!

Tuhle "nechvalně" krásnou práci jsem stejně nějak dělat celý dopoledne!!!! A pak taky co jiného na stavbě jsem přehazoval hromady sutin (hlína, zdivo atd..) opravdu zábava!!

Cesta na oběd byla good!! Před restauračkou jsme si vzpoměli, že nemáme klíče od zámků na kolo, takže zpátky!! Chvíle hledání klíčů od "kaňky" (taková budka šéfika)!! Při cestě jsme se rozhodli, že se vykašlem na restauračku a zajeli do blízké "Jednoty" (ten obchod asi znáte) výběr skvělí no nic to nejlevnější a co nejvíce zasití, samozřejmě, že jsme si vybrali jídlo dělníku 6rohlíku a nějaký párky a maso!!

Odpoledne jsme zas čistili lešení a na jednom lešení bylo mnoho dřeva, když řeknu mnoho tak fakt mnoho!!! Např. nějaký trámy s latěmy a vypadalo jak kříž jen se na to napíchat a budete jako chcípák Kristus (který se za nás obětoval :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD)!! Vše se narovnalo vedle pískovičtě kde byla ještě tráva!! Přece ji tam nenecháme pro děti ze školky!!!! Poslední 3hodiny "utekli jako voda" (české přísloví)!!!

Doma jsem napsal jeden článek a brouzdal na netu a čekal kdy budu muset ulehnout na "chutě" (k spánku)!!! No o proti minule pozdě v 21:15 asi!!!

Mé tělo je v krachu, ale duše je šťastná, že budou prašule!!!!!!!!! Mozoli nejsou nic nového a oteklé nohy tak ne!! Normal, ne???????????????

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama