"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Omg práce 1

3. srpna 2006 v 16:59 | K.O.zlik |  Deníček nebo jiné
No lehký popis prvního dne makání na stavbě :-DDDDDDDDDD

První den 2.8.06:
Hrozná stávat v 5:30 ještě všude pod mrakem nikde nikdo (krásné) čekám na kámoše a pak vyrážíme!!

Přes celé město se jede dobře a pak nás napadne, že se musej nositi helmičky no neva žádnej flojt si toho nevšiml. Po 30min jízdy na kole jsme dojeli do školky "Větrník" stavby vedoucí je můj bratránek takže jsem si myslel, že to bude pohodička, ale howno.

Dostali jsme rukavice schovali věci a dostali první pokyny. První snad byl uklízení PET lahví, pěny od oken, polystirén!! Druhý pravděpodobně spočítal v vyčistění "ochozů" (lešení) od bordelu byl tam hustej výhled a to jsem zapoměl, že nemám rád výšky. Jen asi dvou nebo třípatrová budova. Některé úkoly vynechávám ze dvou důvodů 1) už si je nepamatuji 2) jsou zbytečné. Samozřejmě první den a zapoměli jsme na oběd páč jsme neměli hodinky!!! A když jsem se zeptal pračlověka (bratránek=2. stavby vedoucí) tak bylo 14:45 a to je skoro konec celé směny, ale to bych předbýhal.

Odpoledne jsme vlezdy podruhé dovnitř a museli jsme projít všechny pokoje od kuchyní až po hajzli (jo když se hajzly měcís nečistěj tak to není hezký na pohled ani na čuch nosem). Mezi podlahou a novou stěnou je 10čísel mezera, která se bude betonovat, takže hezky vyméct pod linem atd.......... Ale jeden malej problém jako vždy, aby nic nebylo hned!! Byli tak ještě utakový žlaby a tam se dalo "pěkně" dostat když tam máte poděl.... topení od komunistů.. A tohle malá věc nám zabrala dost dlouho a pohodlné to nebylo.

Najednou jsme narazili na obrovskou louži!! A co mi Pračlověk neřekl, že to už bylo a když pršelo tak tam dala ředitelka školy "škopek" (kbelík) a ten v poho byl pak celej plnej!! A to není vše, ale v dalším psaní mé "pěkné a díky za to placené" práce.

Na konci práce jsme se šli šli čisti zasraný okno od betonu!!! Teda od toho jsem se nějak vyhejbl a udělat to kámoš ze základky. Pak jsme se na to vykašlali, ale hlavně se vší sluštností!!!! První památečné foto na rospálené střeše sem přidám někdy jindy!!!

Doma jsem se naložil do vany a po pár emotivnějších SMS usnul asi v 18:00 a pak jsem spal až do dalšího ráno, takže do 5:30hod!!!!

Zacož se omlouvám 2osoubám, že jsem s nima nejel pryč, ale pochybuji, že dnes či zítra někam pujdu!!!! Protože jsem nochodil hezký "km" raději v sobotu to se snad mé tělo chytí na něco a po tomhle jdu zas ulehnout!!!!!!!!!!!!!! Spánek 4ever a navždy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naamah Naamah | 3. srpna 2006 v 20:16 | Reagovat

Dobře  v sobotu.

2 K.O.zlik K.O.zlik | Web | 3. srpna 2006 v 21:16 | Reagovat

jj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama