"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Havárie

22. července 2006 v 20:34 | K.O.zlik |  Red Dwarf
Sepsané havárie ze všech sérií!!!!!!

13. Pozpátku

Kosmik 1, pilotovaný Holly, na palubě s Krytonem a Rimmer vletí do časové díry, která je zavede na Zemi v roce 1993, kde čas plyne pozpátku. Kosmik vletí do jezera, a tam se potopí (je evidentně zničen). O několik dní později je zachrání Lister s Kocourem v Kosmiku 2.

14. Trosečníci

Kosmik 1, tentokrát na palubě s Rimmerem a Listerem, odletí při evakuaci z Červeného trpaslíka. Při rozhovoru jim do levé strany Kosmika narazí obří ohnivý meteor a loď se zřítí na planetu pokrytou ledem, odkud se nemůžou dostat. Po třech dnech je zachrání Kryton s Kocourem, kteří přiletí v Modrém skrčkovi.
16. Výměna těl
Lister v Rimmerově těle pronásleduje Rimmera ve svém ukradeném tělem. Rimmer vletí do úzké planetární jeskyně a Lister, Kocour a Kryton ho pronásledují. Když už začalo být pronásledování nebezpečné, Lister to vzdal a Rimmer v radosti zanedbal řízení a havaroval. Kosmik je na kousky, ale Listerovu tělu se nic nestalo.

23. Jiná dimenze

Kosmik se všemi na palubě havaruje následkem poruchy v časoprostorovém kontinuu. Z jiné dimenze se vynoří Esova loď a narazí čumákem do střední části Kosmiku. Kosmik se následkem toho zřítí na ostrůvek na vodní planetě. Kosmik hlásí velké škody: upadl levý motor a pravý motor nefungoval, přívod paliva byl poškozen, upadli všechny přistávací trysky a část elektrických rozvodů se zničila a také praskla gumička s Mickey Mousem. Eso s Rampou ho však spraví.

27. Psychoteror

Kosmik s Rimmerem a Krytonem přistane na psychoměsíci. Při obsazování planety ve jménu Vesmírného sboru začne planeta soptit a zničí Kosmik nakousky.
31. Psirény
Do Kosmika narazí obří ohnivý meteor, mysleli, že je to přelud, ale přelud byl obraz na radaru. Kosmik začne hořet a spadne na asteroid obývaný psirénami. Nic vážného se nestane jen přední přistávací noha se zaklesne do skály, ale to vše vyřeší Lister s bazukoidem.

33. Pistolníci z Apokalypsy

Replikanti vylepší Kosmik, aby si mohli zahrát hru "na kočku a myš". Trpaslíkovci se, ale nedají a zaútočí. Zničí Replikanskou loď, ale předním než je zničena, vydá replikantský kapitán rozkaz, infikovat Navicomp virem Armageddon. Kosmik má zablokované řízení a míří směrem k žhavému měsíci. Kryton se infikuje virem a vytvoří holubičí program, který virus zničí. Kosmik sice narazí do lávy, ale zas z ní vyletí a je nepoškozen.

34. Emocuc - Polymorf 2

Kosmik se setká s policejní sondou a posádka je odsouzena k trestu smrti za rabování. Nikdo nechce zemřít, a tak vemou roha. Sonda je však pronásleduje. Kosmik zamíří do gelfské zóny, ale je pod palbou sondy. Schovají se do gelfské ikony, ale střela ji roztrhne a Kosmik je těžce zasažen. Mimo jiné má také zničen generátor kyslíku, a tak se posádka rozhodne obchodovat s gelfy...

36. Mimo realitu

Kosmik ze současnosti se střetne s Kosmikem z budoucnosti. Posádka z budoucnosti si chce zkopírovat součástku ze stroje času, ale to součastná posádka odmítne. Budoucí já se však nechtějí vzdát přepychu, a tak se rozhodnou bojovat. Kosmik ze současnosti nemá proti Kosmiku z budoucnosti žádnou šanci a je zničen na tisíc kousků...
39. Uroboros
Posádka je napadena Gelfy při zhroucení membrány mezi realitami. Kochanská uvízne v opačném vesmíru a svou navigací zachrání Kosmik před Gelfy. Gelfská loď ztroskotá na ledové planetě.

45. Zpátky v Červeném 1

Nanoboti obnoví Červeného trpaslíka, ale o hodně zvětšeného. Kosmik vletí do obřího hangáru a do ventilace. Loď se začíná zmenšovat a ve ventilaci začíná být těsno. Snaží se dostat pryč a cestou narazí do krysího zadku. Vyletí z ventilace a Kosmik se rozlomí a ztratí zadní část. Proletí dveřmi a odlomí se i střední část. Nakonec zbyde jen kokpit, který se dokutálí do skladu a exploduje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 K.O.zlik K.O.zlik | Web | 23. července 2006 v 22:06 | Reagovat

Jak to tak čtu tak tam jsou docela závažné chyby

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama