"Šaktí se zatím sklonila nad oltář, posvětila zrnka pohanky a rýže a smíchala je."

Climax - historie

25. července 2006 v 12:28 | K.O.zlik |  Punk
Něco o kapele kde hraje bratrův kámoš Igráček (jinak ta kapela hustě válí, teda podle mě určo)

Nebudem to příliš nudně vokecávat tady je zhruba naše historie:

Vznikli jsme v roce 2002, kde jsme valili v sestavě: Fatál-zpěv, Miki-kytara, Kája- basa, Kačour-bicí. Asi zhruba po roce hraní, koncertování atd. od nás odešel Kacour kvůli určitým neshodám. Nahradil ho bubeník z Nymburské HC/punkové partičky Mizantrop - Ivoš. Tak se hrálo dál. Po pár měsících odešel Kája, aby s Kačourem založili punkovku Komplex Viny. Po dlouhém schánění basáka se vrátil Kacour, ale už v podobě baskytaristy. V sestavě Fatál-zpěv, Miki-kytara, Ivoš-bicí, Kacour-basa jsme odehráli pár koncertů a potom Kačour odešel znovu, tentokrát už nadobro. Zhruba po roční pauze jsme přibrali Tarzana, který basu zvládá celkem slušně a valíme dál!
Začátkem dubna roku 2005 jsme vyplodili naše první album s názvem První varování! Po této desce následovalo pár koncertů například v Hradci Králové s kapelami jako Pilsner Oiquell, 3:2 pro MH, Demarche apod v klubu In Diablo. Koncem roku 2005 jsme dali do kupy nový vály a chystáme je na další CD nebo Split.

V červnu 2006 nás opustil náš zpěvák Fatál z osobních důvodů (čeká rodinu). Na jeho post přešel náš dlouhodobej kámoš Kráta, kterej mikrofon zvládá kurevsky dobře. Jinak mp3 této kapelky jde stáhnout zde
Bejvalá sestava:
Fatál - zpěv
Miki - kytara
Kája - basa
Kačour - bicí
Nynější sestava:
1.Kráta - zpěv
2.Miki - kytara
3.Tarzan - basa
4.Ivoš - bicí
Tetování:
1.Kráta
2-3.Miki
4.Ivoš
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama